lichořeřišnice

Děkuji, že se zajímáte o to jak mě v činnosti na blogu podpořit. Nejjednodušší způsob jak mě podpořit je si prostě čas strávený na blogu užít. Mým cílem je vzdělávat, inspirovat a navázat kontakt s co nejvíce podobně zaměřenými lidmi. Pokud je vám můj blog užitečný, je hned několik možností, jak blog podpořit:

  1. Zpětná vazba – U každého článku máte možnost komentovat. Napište mi, jak vám článek konkrétně pomohl. Máte otázku? Neváhejte dotaz v komentářích položit. I samotné diskuze mohou být velice podnětné a můžeme se tak navzájem obohatit. Protože je můj blog relativně nový, velmi uvítám sdílení článků na sociálních sítích nebo kdekoliv jinde.
  2. Provize – Některé články obsahují odkazy. Když skrze ně nakoupíte dostanu malou provizi z prodeje. Vás to ale nebude stát ani o kačku navíc. Odkazuji jen na ověřené eshopy, ze kterých já sama nakupuji a za úplně stejnou cenu jako vy.
  3. Sociální sítě – zaujala vás témata na blogu nebo snad má maličkost? Moc ráda vás uvítám na mém instagramu nebo facebooku, kde téměř denně sdílím dění na zahradě, sezonní tipy a triky, inspiraci, ale i něco málo ze soukromého života.