Příroda a její koloběh je něco co mě nepřestává fascinovat. Naše cyklická matka země, kde všechno začíná a končí.

Jmenuji se Denisa a jsem vášnivá zahradnice, bylinkářka, houbařka a kutilka všeho druhu. Mám ráda procházky přírodou, zpěv ptáků a čerstvý vzduch. Nejraději mám léto, protože mám jako učitelka prázdniny, ale hlavně protože vše na zahradě postupně dozrává a příroda nám nabízí spoustu darů, které si můžeme nasbírat. Naplňuje mě klidem víra, že rostliny a houby náš živí a léčí na těle i po duši. Zároveň mě ale trápí, že si přírody lidé nedostatečně váží a místo aby ji pomáhali, tak ji ničí.

Myslím, že bych ji mohla pomoci tím, že zkusím inspirovat ostatní a podpořit je v komunitě stejně naladěných lidí. Pořád se učím, jak být přírodě alespoň trochu nápomocná. Učím se stále něco nového a je toho tolik co bych chtěla zkusit. Hodně si toho zapisuji do svého online deníčku na instagramu a nově se učím i tom, jak psát blog.

Jsem holka z města, co touží žít na venkově. Jsem šetřivá a snažím se být soběstačná. Nedělá mi problém si koupit věc z druhé ruky a na nové kousky do šatníku také moc nemyslím. Dřív jsem dělala modelku a bavila mě móda. Ta se mi teda líbí dál, ale teď se oblékám spíše outdoorově. Priority se mi s prvním hrábnutím do země proměnily skoro zázračně. Nacházím se na dobrodružné cestě blíže k přírodě a jestli chceš, tak se přidej ke mě.