V přírodě na čerstvém vzduchu jsem nejšťastnější.

Jmenuji se Denisa a jsem čerstvou maminkou, vášnivou zahradnicí, bylinkářkou, houbařkou a kutilkou všeho druhu. Mám ráda procházky přírodou, zpěv ptáků a čerstvý vzduch. Hodně času trávím na našich dvou zahradách, kde pěstuji zeleninu, ovoce a okrasné rostliny. Naplňuje mě klidem víra, že nás příroda léčí na těle i po duši. Zároveň mě ale trápí, že si přírody lidé nedostatečně váží a místo aby ji pomáhali, tak ji ničí.

Myslím, že bych ji mohla pomoci tím, že zkusím inspirovat ostatní a podpořit je v komunitě stejně naladěných lidí. Pořád se učím, jak být přírodě nápomocná a sladit to s moderním životem v západní společnosti. Hodně si toho zapisuji do svého online deníčku na instagramu a píši tento blog, kde se dělím o to co jsem se naučila a co se mi osvědčilo.

Jsem holka z města, co touží žít na venkově. Dřív jsem dělala modelku a myslela si, že se můj život bude ubírat jiným směrem, než je tomu teď. Priority se mi s prvním hrábnutím do země proměnily skoro zázračně. Nacházím se na dobrodružné cestě blíže k přírodě a jestli chceš, tak se přidej ke mě.